Wakacje w Bułgarii – Złote Piaski


Bułgaria – Złote Piaski

13-20.08.2024r.

I dzień 

Przelot do Warny. Tranzyt do hotelu.

Hotel Shipka **** w Złotych Piaskach. Kolacja.

II dzień 

– całodzienny pobyt  na plażach

III dzień

 – wycieczka do jednego z najstarszych i najpiękniejszych miast bułgarskiego wybrzeża, malowniczo położonego na niewielkim półwyspie, połączonym z lądem wąską mierzeją – na południe od Słonecznego Brzegu.

Nessebar – to miasto-muzeum, od 1983 roku wpisane na listę UNESCO.

Unikatowe cerkiewki, starożytne mury obronne, ciekawa architektura, plątanina wąskich, brukowanych uliczek, nastrojowe kafejki nad brzegiem morza tworzą niepowtarzalną atmosferę miasteczka. Po zwiedzaniu i wspólnym spacerze pozostanie czas wolny  na indywidualne zwiedzanie, odpoczynek lub obiad w jednej z wielu przeuroczych, rybnych restauracyjek.

IV dzień 

– całodzienny pobyt  na plażach

V dzień 

– całodzienny pobyt  na plażach

VI dzień 

–   wycieczka do Warny – to największe miasto wybrzeża i letnia stolica Bułgarii.

Miasto nowoczesne, ale i pełne zabytków, z pięknym parkiem morskim, licznymi muzeami. Tutaj na obrzeżach miasta znajduje się także mauzoleum polsko-węgierskiego króla Władysława Warneńczyka, który poległ pod Warną, w roku 1444 w bitwie z Turkami.

W programie wycieczki zwiedzanie położonego nieopodal Złotych Piasków, XIV-wiecznego, wykutego w skale klasztoru Aładża Monastyr, wycieczka do delfinarium i udział w przedstawieniu, które stanowi olbrzymią atrakcję zarówno dla dorosłych jak i dzieci, wycieczka autokarowa po Warnie – oglądanie z okien autokaru najważniejszych zabytków i charakterystycznych punktów miasta, zwiedzanie cerkwi katedralnej Najświętszej Marii Panny.

VII dzień 

– całodzienny pobyt  na plażach

VIII dzień 

Tranzyt autokarem na lotnisko, przelot do Warszawy .

Cena wycieczki: 810 euro  od uczestnika / dla grupy nie mniejszej niż 34 osób /

Cena zawiera: lot w obie strony,  transport autokarem turystycznym na lotnisko i z lotniska w Bułgarii, 7 noclegów, zakwaterowanie w pok. 2-osobowych , 2 wycieczki wraz z wstępami do zwiedzanych obiektów i lokalnych przewodników, ubezpieczenia NNW i KL,  opiekę pilota i rezydenta, wyżywienie – All inclusive z wyjątkiem dni wycieczkowych .

Cena nie zawiera: Cena nie zawiera transferu na i z lotniska w Warszawie. Możliwy transport autokary w cenie 180 zł./os. dla grupy nie mniejszej niż 40 uczestników.

Usług innych niż wymienione wyżej.

Samolot: Przelot z Warszawy do Warny liniami lotniczymi LOT . W cenie 1 bagaż mały podręczny / 40x20x25 / +1 bagaż rejestrowany do 20KG.

Ze względu iż jest to lot charterowy może ulec zmianie!

Trasa : WAW – VAR – WAW (D.2)

LO 7247 WAW 08:30 11:40 VAR

LO 7248 VAR 12:40 13:40 WAW

 

All inclusive : śniadania, obiady, popołudniowa przekąska i kolacja w formie bufetu. Lokalne napoje bezalkoholowe i alkoholowe / lane / bez ograniczeń w godz. 11:00-22:00.

Zakwaterowanie : Hotel Shipka **** w Złotych Piaskach ok. 200 m od plaży. W hotelu: odkryty basen kąpielowy, bezpłatne leżaki i parasole przy basenie, basen kryty, bar przy basenie , lobby, recepcja ,plac zabaw dla dzieci, restauracja, kawiarnia, gabinet masażu, fitness, bezpłatne WiFi, sauna, łaźnia parowa, tenis stołowy, bilard, jacuzzi. Pokoje 2 osobowe z klimatyzacją i balkonem , TV, lodówka, łazienka z suszarką do włosów.

Rezerwacje przyjmujemy drogą elektroniczną – email :  fhutramp1@wp.pl

Zapraszamy !!!!!!!