ROZPOCZĘCIE SEZONU NARCIARSKIEGO (VAL DI SOLE-WŁOCHY) GRUDZIEŃ 2022ROZPOCZĘCIE SEZONU NARCIARSKIEGO (VAL DI SOLE-WŁOCHY) GRUDZIEŃ 2022

Rozpocznij sezon narciarsko-snowboardowy w Val di Sole (Dolinie Słońca) .
Jest to jeden z najchętniej odwiedzanych i najbardziej znanych regionów narciarskich we Włoszech!

Zakwaterowanie w urokliwym, rodzinnym, domu Pegolotti** (4 osoby w apartamencie 6-osobowym). Budynek nowej konstrukcji, urządzone w górskim stylu; każdy
apartament posiada łazienkę i aneks kuchenny z TV. Każdy apartament  składa się z: sypialni z łóżkiem małżeńskim, pokoju z 2 pojedynczymi łóżkami oraz pokoju dziennego z dwuosobową kanapą.

                                                                                                                 lub

Hotel Stella Alpina to optymalny 3 gwiazdkowy obiekt, który został niedawno odnowiony pod katem nowoczesnych wymagań międzynarodowych turystów. Hotel jest położony w jednej z najbardziej urokliwych dolin Trydentu, w górnej części doliny Val di Sole, na obszarze Parku Naturalnego Stelvio i w odległości tylko 3 km od Term w Pejo.

Usytuowany niedaleko Term w Peio i tras narciarskich (3km) na wyjątkowej pozycji z widokiem sięgającym od gór lodowych masywu Ortles-Cevedale po łańcuch Brenta-Adamello.

Hotel Stella Alpina jest kierowany przez rodzinę Sonna i oferuje swoim gościom serdeczną i troskliwą opiekę w wyjątkowo rodzinnej atmosferze. Urządzone w prosty i bezpośredni, w stylu góralskim, z balkonem z panoramicznym widokiem, maksymalna pojemność 3 osoby.

 

Termin :   9 – 17.12.2022r.

/ 9.12.2022r. wyjazd wieczorem 20:00, przyjazd do Pejo godz. 16:00,  wyjazd z Pejo 16.12.2022r. godz. 20:00 powrót 17.12.2022r. godz. 16:00 /

CENA w Hotelu *** Stella Alpina 610 euro od osoby  (pierwszym świadczeniem jest obiadokolacja w dniu przyjazdu, ostatnim obiadokolacja w dniu wyjazdu )

CENA w Apartamentach ** Pegolotti  570 euro od osoby  (pierwszym świadczeniem jest obiadokolacja w dniu przyjazdu, ostatnim obiadokolacja w dniu wyjazdu )

CENA ZAWIERA:
Transport autokarem; 6 noclegów; ubezpieczenie KL, NNW; wyżywienie / śniadania i obiadokolacje /  – kuchnia polska dot. zakwaterowania w apartamentach ; opiekę pilota-instruktora; taksę klimatyczną; 6 –dniowy Skipass SUPER SKI na cały rejon – 380 km (Pejo, Marilleva, Folgardia, Madonna di Campiglio, Passo de Tonnale).